05 December 2016 03:25   
Nawigacja
Strona Główna
Szukaj
Działalność
Galeria
Sp. ognisko muz.
Mat. na sprzedaż
Turystyka
Kontakt
Harmonogram imprez
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 3
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: _GOK_
Pojedź z nami na Międzynarodowy Festiwal Folkloru do Wiela
 Zapraszamy na Kaszubskie spotkania z folklorem świata! Podczas Międzynarodowego Festiwalu Folkloru we Wielu wystąpią zespoły folklorystyczne z Białorusi, Belgii, Ghany, Grecji, Indonezji, Litwy, Sri Lanki, Włoch oraz oczywiście z Polski. Na zakończenie wieczoru organizatorzy przygotowali niesamowity pokaz fajerwerków. Wyjeżdżamy sprzed GOK Śliwice o 18:00. Koszt tylko 15 zł. Zapisy oraz wpłaty w biurze GOK. Wybierz się z nami i spotkaj się z folklorem świata!
Noc Disco Polo coraz bliżej
 Zapraszamy na Noc Disco Polo! W tym roku wystąpią dla Was Królowa DISCO POLO - ETNA oraz rewelacyjny DIADEM. Bilety do nabycia od 5 lipca w cenie 15 zł. W dniu koncertu bilet będzie kosztował 20 zł. Po koncertach bawimy się do 2:00. Zapraszamy!
Zapraszamy Seniorów na wspólne grillowanie
 Towarzystwo Miłośników Ziemi Śliwickiej "Knieja" zaprasza na SPOTKANIE PRZY GRILLU DLA SENIORÓW, Termin: 3.08.2016r. (środa), godz. 16:00, miejsce: wiata grillowa w amfiteatrze GOK.
Zapraszamy na wspólne biesiadowanie i muzykowanie oraz przepyszne kiełbaski.

 

Spotkanie zorganizowane w ramach realizacji projektu „Aktywny senior II” współfinansowanego ze środków budżetu Gminy Śliwice 


Zapraszamy na zajęcia wakacyjne
 Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju i Promocji Gminy Śliwice "Atrakcyjna Gmina" zaprasza dzieci z terenu gminy Śliwice w wieku 7+ na zajęcia wakacyjne pt. "Atrakcyjne wakacje". Termin: 1-12 sierpnia. W programie: zajęcia taneczne, warsztaty kulinarne, piłka nożna, warsztaty recyklingowe, gry i zabawy, zajęcia z policjantami z udziałem psów policyjnych, zajęcia techniczno-artystyczne, wycieczka rowerowa, wycieczka autokarowa do Bydgoszczy.
Zapisy i informacje w GOK Śliwice. Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.


Projekt „Atrakcyjne wakacje” jest współfinansowany z budżetu Województwa Kujawsko-Pomorskiego

13 sierpnia I Śliwicka Dyszka - zapraszamy!

 Zapraszamy na I Śliwicką Dyszkę, bieg który odbędzie się 13 sierpnia 2016 r. w Dzień Sportu i Zdrowia organizowany w ramach obchodów Dni Śliwic 2016. Trasa ma 10 km i wiedzie po drogach asfaltowych i polbrukowych. Start odbędzie się sprzed Gminnego Ośrodka Kultury. Zawodnicy pobiegną do Lińska, później do Rosochatki i do Śliwic. Czas będzie mierzony elektronicznie przy pomocy chipów. Pomiary obsługuje firma Domtel.

ZAPISY:  http://www.domtel-sport.pl/zgloszenia_masowe/index.php?LP_impr=71

Więcej informacji na stronie http://biegajacesliwice.blogspot.com/2016/06/i-sliwicka-dyszka.html

Wędkarze proszą o pomoc!
 Członkowie Gminnego Koła PZW w Śliwicach proszą o pomoc w ujęciu sprawców kradzieży sprzętów wędkarskich i dewastacji łodzi na jeziorze Trzcianno w Łobodzie. Do zdarzenia doszło w nocy z 2 na 3 lipca 2016 r. ( z soboty na niedzielę). Widziałeś coś? Pomóż ująć sprawców. Wędkarze proszą o kontakt z Gminnym Kołem PZW pod numerem tel. 600 117 066. W dalszej części newsa pełna treść apelu do mieszkańców Gminy.
Zapraszamy na Międzynarodowe Zawody Modeli Ślizgów Sterowanych Radiem Lińsk 2016
 W tym roku modelarze pojawią się w Lińsku już w środę 6 lipca. Do piątku 
na jeziorze w Lińsku odbywać się będą treningi i sprawdziany kadry
Polski na Mistrzostwa Świata w Holandii które odbędą się na przełomie lipca i sierpnia tego roku.
 W piątek 8 lipca startują Międzynarodowe Zawody Modeli Ślizgów Sterowanych Radiem Lińsk 2016

 Zawody dofinansowane ze środków budżetu Gminy Śliwice
Noc Disco Polo 2016
 Zapraszamy na Noc Disco Polo! W tym roku wystąpią dla Was Królowa DISCO POLO - ETNA oraz rewelacyjny DIADEM. Bilety do nabycia od 5 lipca w cenie 15 zł. W dniu koncertu bilet będzie kosztował 20 zł. Po koncertach bawimy się do 2:00. Zapraszamy!
Zrób zdjęcie Borów i wygraj!
 Sfotografuj Bory Tucholskie i wygraj! Towarzystwo Miłośników Ziemi Śliwickiej "Knieja" ogłasza konkurs fotograficzny pn. "Bory i Borowiacy".  Tegoroczny temat konkursu to "Z naturą za pana brat". Termin nadsyłania prac: 20 lipca 2016 r.  Więcej szczegółów w regulaminie. Zapraszamy do udziału!


Konkurs fotograficzny "Bory i Borowiacy" został dofinansowany z budżetu Powiatu Tucholskiego
Tym razem "LIN" bez ryby
 Festyn Wędkarski "Lin" odbył się nad jeziorem w Lińsku 26 czerwca. Impreza rozpoczęła się zawodami wędkarskimi. Po raz pierwszy w dziewięcioletniej historii zawodów żadnemu z wędkarzy nie udało się złowić ryby. Organizatorzy zdecydowali o zorganizowaniu dodatkowych zawodów dla juniorów w niedzielę 3 lipca. Termin zawodów dla kategorii senior zostanie ustalony w najbliższym czasie, o czym Państwa poinformujemy. O 14:45 rozpoczęła się część rekreacyjna Festynu. W tym roku rozpoczęliśmy od poświęcenia i otwarcia nowego odcinka ścieżki rowerowej w kierunku Okonin Nadjeziornych. Skąd przemarsz prowadzony przez Orkiestrę Dętą OSP Śliwice i mażoretki przeszedł nad jezioro, gdzie Wójt Gminy Śliwice Daniel Kożuch i dyrektor GOK Śliwice Andrzej Urbański oficjalnie otworzyli Festyn i powitali zaproszonych gości, wędkarzy, turystów i mieszkańców.
Zapraszamy na "LINA"
 W niedzielę 26 czerwca zapraszamy Państwa na IX Festyn Wędkarski "LIN" nad jeziorem w Lińsku. Jak co roku rozpoczniemy zawodami wędkarskimi o charakterze towarzyskim metodą spławikową. Do wygrania atrakcyjne nagrody, dlatego zachęcamy do udziału w zawodach. Losowanie stanowisk o godz. 11:00.
Oficjalne otwarcie Festynu nastąpi chwilę po godzinie 15:00 nad jeziorem w Lińsku. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych. Szczególnie zadowoleni będą miłośnicy śląskich szlagierów, bo o 16:00 zaśpiewa Ewa Kopczyńska. Festyn zakończy się zabawą taneczną. Serdecznie zapraszamy. 
Karta zgłoszeniowa
Regulamin

 Festyn Wędkarski "LIN 2016" został dofinansowany ze środków budżetu Gminy Śliwice
Strona 7 z 104 << < 4 5 6 7 8 9 10 > >>