27 August 2016 18:49   
Nawigacja
Strona Główna
Szukaj
Działalność
Galeria
Sp. ognisko muz.
Mat. na sprzedaż
Turystyka
Kontakt
Harmonogram imprez
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 3
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: _GOK_
Zapraszamy na XVII Festiwal Orkiestr Dętych im. Leona Landowskiego
 Ochotnicza Straż Pożarna w Śliwicach i Gminny Ośrodek Kultury zapraszają Orkiestry Dęte do wzięcia udziału w XVII Festiwalu Orkiestr Dętych im. Leona Landowskiego. Festiwal  odbędzie się 5 czerwca 2016 r. Na karty zgłoszeniowe czekamy do 4 maja 2016 r. (decyduje data stempla pocztowego) dokument przesłać można także w formie skanu podpisanego dokumentu na adres kontakt@goksliwice.pl
Poniżej dokumenty do pobrania: 

"XVII Festiwal Orkiestr Dętych im. Leona Landowskiego został dofinansowany ze środków budżetu Gminy Śliwice"

Warsztaty zdrowego żywienia - Witalność na talerzu
 Krok po kroku w stronę zdrowego stylu życia... Zapraszamy na kolejne warsztaty z panią Stanisławą Iwicką. Tematem spotkania będą pasty z nasion i warzyw. Zapraszamy we wtorek 19 kwietnia 2016 r. o godz. 17:30 do sali GOK. Gwarantujemy ciekawe zajęcia, poczęstunek, miłą atmosferę oraz pełen profesjonalizm. Koszt: tylko 5 zł od osoby.
Bezpłatne warsztaty z animacji zabaw dla dzieci
 Grupa Nieformalna „Aktywne Śliwiczanki” zaprasza na BEZPŁATNE WARSZTATY Z ANIMACJI ZABAW DLA DZIECIProponujemy animację zabaw dla dzieci W PIGUŁCE. Pokażemy Ci ciekawe zabawy: ruchowe, z chustą animacyjną, z piłką. Nauczysz się robić proste rzeczy z balonów. Pokażemy Ci jak malować dziecięce twarze
7 kwietnia obchodziliśmy Dzień Zdrowia

 „Droga do szczęścia prowadzi przez miłość do swojego ciała i akceptację siebie” – Stanisława Iwicka

W ramach Światowego Dnia Zdrowia zorganizowaliśmy 7 kwietnia 2016 r. spotkanie z dietetykiem z firmy „Natur House” z Chojnic Panią Martyną Meger, która omówiła wiele ciekawych zagadnień dotyczących zmiany nawyków żywieniowych, ograniczenia w codziennej diecie cukru, tłuszczu oraz soli.
Druga część spotkania poprowadzona przez Panią Stanisławę Iwicką z Iwca polegała na pokazie oraz degustacji koktajli owocowo-warzywnych oraz past z nasion i warzyw. Uczestnicy krótkich warsztatów mieli okazję spróbować rozgrzewającej herbatki ziołowej, kanapek z pastami m.in. marchewkową, słonecznikową, fasolową czy pastą humus z dodatkiem różnego rodzaju kiełków.

1 maja - Pokaz nietypowych pojazdów i IV Konkurs o Złotą Felgę
 Jesteś właścicielem nietypowego samochodu, motoru, roweru, ciągnika? Pokaż swój pojazdów 1 maja w amfiteatrze GOK i zdobądź nagrodę!

To czwarta edycja imprezy pn. „POKAZ NIETYPOWYCH POJAZDÓW” i „KONKURSU O ZŁOTĄ FELGĘ”.

Koniecznie zapoznajcie się z regulaminem konkursu. Karta zgłoszeniowa dostępna także w GOK Śliwice.

                                             Regulamin       Karta Zgłoszeniowa

Aż 2 projekty 'Inicjuj z FIO" realizowane będą w naszej gminie!

Towarzystwo Rozwoju Gminy Płużnica ogłosiło niedawno wyniki III edycji konkursu na mikrodotacje dla młodych organizacji pozarządowych oraz grup nieformalnych z województwa kujawsko-pomorskiego w ramach projektu "Inicjuj z FIO" realizowanego przez Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Ośrodek Wsparcia Inicjatyw Pozarządowych TŁOK oraz Towarzystwo Rozwoju Gminy Płużnica.

Wśród 50 wybranych do realizacji projektów znalazły się aż 2 projekty przygotowane przez przedstawicieli naszej gminy: Stowarzyszenie Koło Gospodyń Wiejskich w Łąskim Piecu "Piecanki" z projektem pt. "Ruszamy w górę!" oraz  Grupa Nieformalna "Aktywne Śliwiczanki" z projektem pt. "Lokalne animatorki". Obaj wnioskodawcy otrzymali wsparcie w wysokości 5 tyś. zł. Serdecznie gratulujemy.


ZUMBOTEKA 23.04.2016 r.
 Zapraszamy na noc świetnej zabawy. W sobotę 23 kwietnia od 20:00 zagra dla Was DJ Marcin. 70% ZUMBA MUSIC. Instruktorem będzie Aleksander Zabłocki z AZ DANCE Studio

Zapisy od 5 kwietnia. Tylko 15 PLN od osoby. Liczba miejsc ograniczona.
Potrzebujesz więcej informacji? Dzwoń 52 33 40 071 lub pisz kontakt@goksliwice.pl
Dzień Zdrowia - już 7 kwietnia
Bezpłatne warsztaty - Zmień swoją kuchnię na wiosnę! I dzie wiosna - czas na zmiany!
Świętuj z nami Dzień Zdrowia i zmień swoją kuchnię na wiosnę.

Chcesz wiedzieć jak się odżywiać, aby czuć się dobrze?
Chcesz zmienić nawyki żywieniowe?

Przyjdź do GOK Śliwice w czwartek 7 kwietnia o godz. 17:00 a dowiesz się jak wprowadzić naturalne składniki do Twojej kuchni, otrzymasz cenne wskazówki i proste przepisy i oczywiście będzie okazja do degustacji zdrowych potraw.

Musisz zabrać tylko notes i długopis!
Znamy zwycięzców Kulturalnego Konkursu Tanecznego
 1 kwietnia w Gminnym Ośrodku Kultury w Śliwicach odbył się pierwszy konkurs taneczny. Kulturalny Konkurs Taneczny w skrócie KKT przyciągnął mnóstwo młodych tancerzy. Jury w składzie: Ryszard Konopka, Dominika Kwintal oraz Aleksander Zabłocki miało trudne zadanie. Oceniali aż 22 występy. Publiczność mogła nacieszyć się różnorodnością stylów tanecznych: taniec towarzyski, hip-hop, popping, taniec ludowy to tylko niektóre style które mogliśmy podziwiać.

Kulturalny Konkurs Taneczny - kolejność występów
 Pierwszy Kulturalny Konkurs Taneczny odbędzie się już w najbliższy piątek 1 kwietnia. Weźmie w nim udział ponad 150 młodych miłośników tańca! Zapraszamy do obejrzenia występów. Zaczynamy o 10:00.
Przedstawiamy kolejność występów.
DISCO PONAD WSZYSTKO
 Zapraszamy na pełną świetnej muzyki imprezę, którą poprowadzi dla Was DJ HORSE
Termin: 9 kwietnia 2016 (sobota), start: 20:00,wstęp 10 zł, wiek 18+
Strona 7 z 100 << < 4 5 6 7 8 9 10 > >>