28 September 2016 05:24   
Nawigacja
Strona Główna
Szukaj
Działalność
Galeria
Sp. ognisko muz.
Mat. na sprzedaż
Turystyka
Kontakt
Harmonogram imprez
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 3
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: _GOK_
Koncert zespołu DUO FENIX już 28 maja!
 Miłośników śląskich szlagierów zapraszamy na koncert gwiazd TVS zespołu "DUO FENIX" Koncert odbędzie się w amfiteatrze GOK Śliwice w sobotę 28 maja 2016r. o godz. 16:30. Bilety kosztują 15 zł w przedsprzedaży i 20 zł dniu koncertu. Gorąco polecamy.

Lokalne animatorki rozpoczęły warsztaty
 Grupa Nieformalna „Aktywne Śliwiczanki” rozpoczęła realizację projektu „Lokalne animatorki”. 15 pań z terenu gminy Śliwice uczy się animować zabawy z dziećmi. 4 maja w Gminnym Ośrodku Kultury odbyły się pierwsze zajęcia. Panie uczyły się zabaw z chustą animacyjną, świetnie się przy tym bawiąc. Warsztaty prowadzi pani Beata Walenty z Cekcyna. Warsztaty finansowane są ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich w ramach projektu ,,Inicjuj z FIO”
Po raz czwarty przyznano "Złotą felgę"

 Po raz czwarty właściciele nietypowych pojazdów zjechali do Śliwic podczas MOTO MAJÓWKI. Imprezę rozpoczął przejazd pojazdów trasą Śliwice – Rosochatka- Lińsk – Śliwice. Korowód prowadził zwycięzca zeszłorocznej edycji konkursu o „Złotą felgę” pan Tadeusz Dalecki z Cekcyna swoim  traktorem Deutz z 1959 roku. W tym roku do rywalizacji o „Złotą felgę” stanęło 25 pojazdów. Jury konkursu nie miało łatwego zadania. 

Warsztaty zdrowego żywienia - zdrowe śniadania
 Kolejne spotkanie ze zdrową żywnością za nami. Tym razem pani Stanisława Iwicka przekonywała młodych sportowców, że zdrowo znaczy również smacznie a później prezentowała sprawdzone przepisy na zdrowe i pożywne śniadania. Uczestniczkom spotkania przybliżono zalety kaszy gryczanej i jaglanej oraz częstowano zdrowymi specjałami. Spróbować można było m.in. zielonych koktajli, jaglanki z jabłkiem, „ciasta śniadaniowego” oraz pysznego brownie z fasoli (brownie przygotowała Magdalena Lipkowska). Już niedługo podamy przepisy.
Świętowaliśmy Międzynarodowy Dzień Tańca

 29 kwietnia to Międzynarodowy Dzień Tańca z tej okazji przygotowaliśmy specjalne pokazy taneczne dla uczniów gimnazjum, Szkoły Podstawowej w Śliwicach, przedszkolaczków z „Borowiaczka” oraz uczniów Szkoły Podstawowej w Szlachcie.

Swoje umiejętności zaprezentowały dziecięce pary taneczne: Patrycja Mechlińska i Julian Lipkowski oraz Patrycja Gołek i Dorian Ehlert, a także profesjonalni tancerze Dominika Kwintal i Paweł Tomaszewski oraz solista Krzysztof Tomaszewski. 

Weź udział w Konkursie o "Złotą Felgę" i wygraj rower
 Już 1 maja Pokaz Nietypowych Pojazdów i IV Konkurs o "Złotą Felgę" zapraszamy właścicieli nietypowych aut, motocykli, traktorów i rowerów do zaprezentowania swoich skarbów. Podczas MOTO MAJÓWKI zdobyć można atrakcyjne nagrody m.in. ROWER ufundowany przez AUTO MOTO TREIDER. Czekamy na Was!

MOTO MAJÓWKA 2016
 Zapraszamy na MOTO MAJÓWKĘ.

12:30 – Zbiórka przy kościele

13:00 – Parada pojazdów na trasie: Śliwice - Rosochatka - Lińsk – Śliwice
14:00 – Rozpoczęcie Majówki w amfiteatrze GOK

Pokaz Nietypowych Pojazdów i IV Konkurs o „Złotą Felgę”
Pokaz tańca w wykonaniu „Insomnii”
MOTO KONKURS dla uczestników pokazu
Znakowanie rowerów
20:00 – Zabawa taneczna w sali GOK - zagra zespół „Quest”
Wycieczka rowerowa w Brzeźnie 2016

 Wycieczka rowerowa w Brzeźnie to już tradycja. Tegoroczna odbyła się 23 kwietnia i miała 21 km długości. Organizatorką wycieczki była Karina Bralewska. Na starcie pojawiły się 33 osoby! Oprócz licznej grupy mieszkańców Brzeźna  byli to również rowerzyści ze Śliwic, Tczewa, Ostrowa, Tucholi, Lińska i Chojnic.

Z Brzeźna wyruszono leśnymi drogami w kierunku łąk o nazwie Graniczniaki. Stamtąd urokliwymi duktami, mijając klimatyczne łąki śródleśne rowerzyści dotarli nad rzekę Wdę we wsi Błędno, gdzie czekał na nich odpoczynek przy ognisku i pieczenie kiełbasek. Pyszny chleb ze smalcem i ogórkiem oraz kawa i mnóstwo domowych ciast upieczonych przez uczestniczki wycieczki. Po uzupełnieniu energii przyszedł czas na konkursy. Dzięki Mariuszowi z tczewskiego WOPR strzelano z pistoletu pneumatycznego do tarczy lub balonów wypełnionych słodyczami. Odbył się również konkurs rzutu podkową do celu.

ZUMBA 25.04.2016 r. - ODWOŁANA
 Dzisiejsza ZUMBA odwołana!
Przepraszamy w imieniu rozchorowanego instruktora.
Kolejne warsztaty zdrowego żywienia już 29 kwietnia!
 Zapraszamy na kolejne warsztaty zdrowego żywienia prowadzone przez Stanisławę Iwicką. Już w piątek 29 kwietnia zapraszamy aż na 2 bloki tematyczne. 
O 17:00  - Żywienie w sporcie - Sprawdzone przepisy i porady oraz degustacje koktajli i zdrowych deserów.
O 18:00 - Zdrowe śniadania - przepisy na lekkie i pożywne śniadania, kilka słów o kaszach gryczanej i jaglanej, 

Poczęstujemy Was herbatką ziołową na dobry początek.Będzie degustacja porannej jaglanki i owsianki oraz pysznego ciasta fasolowego. Jak zwykle będzie okazja do zakupu pysznych chlebów z domowego wypieku i past z nasion i warzyw.                                              
         Dzieci i młodzież - wstęp wolny. Dorośli - 10 zł od osoby.

29 kwietnia - Międzynarodowy Dzień Tańca
 Z okazji Międzynarodowego Dnia Tańca 29 kwietnia zapraszamy na pokazy taneczne w wykonaniu profesjonalnych tancerzy z Bydgoszczy, instruktorów oraz dziecięcych par tanecznych.

Program pokazów:
9:00 - sala widowiskowa GOK Śliwice - Gimnazjum
9:50 - przedszkole "Borowiaczek"
10:40 - hala sportowa SP Śliwice
12:00 - świetlica wiejska w Szlachcie
Strona 7 z 101 << < 4 5 6 7 8 9 10 > >>