19 Czerwiec 2018 16:06   
Nawigacja
Strona Główna
Szukaj
Działalność
Galeria
Sp. ognisko muz.
Mat. na sprzedaż
Turystyka
Kontakt
Harmonogram imprez
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 3
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: _GOK_
Zapraszamy na wakacyjny aerobic

 Zapraszamy na Wakacyjny Aerobic w klimatyzowanej sali GOK Śliwice. Zajęcia poprowadzi Paweł Tomaszewski. Terminy zajęć:
1 sierpnia - poniedziałek 20:00
3 sierpnia - środa - 20:00
8 sierpnia - poniedziałek - 20:00
10 sierpnia - środa - 20:00

Powtórka zawodów wędkarskich LIN 2016 w najbliższą niedzielę

 Uwaga wędkarze! Powtórne zawody wędkarskie "LIN 2016" odbędą się w najbliższą niedzielę 31 lipca 2016 r. od godz. 5:30 do 10:30 nad jeziorem w Lińsku. Obowiązują 2 wędki z brzegu.

Udział w zawodach wziąć mogą tylko wędkarze zgłoszeni do zawodów, które odbywały się 26 czerwca. Przypominamy, że zawody odbywają się raz jeszcze, ponieważ w dniu Festynu Wędkarskiego "LIN 2016" żadnemu z wędkarzy nie udało się złowić ryby. Życzymy więcej szczęścia tym razem.

  Zawody organizowane w ramach "Festynu Wędkarskiego LIN 2016" współfinansowanego ze środków budżetu Gminy Śliwice

Dzieci zwiedziły Gdańsk
 Piątek 15 lipca spędziliśmy w Gdańsku. Wycieczka autokarowa wyruszyła już przed siódmą rano. Dzieci i młodzież z Gminy Śliwice czekał dzień pełen wrażeń. Pierwszą atrakcją był rejs statkiem „Czarna Perła” Motławą. Przewodnik opowiadał dzieciom o Starym Porcie w Gdańsku oraz o historii Gdańska i ciekawostkach z nią związanych.

Noc Disco Polo 2016 za nami
 16 lipca w sobotę amfiteatr Gminnego Ośrodka Kultury w Śliwicach tętnił muzyką disco polo. Jako pierwszy wystąpił zespół ”Diadem” a około 22 na scenie pojawiła się „Etna”. Magiczne sceniczne kreacje gwiazdy disco polo oraz popularne przeboje porwały publiczność do wspólnej zabawy. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z koncertów.
Grill dla Seniorów już 3 sierpnia. Zapisy trwają do poniedziałku.
Zapraszamy Seniorów na wspólne grillowanie
 Towarzystwo Miłośników Ziemi Śliwickiej "Knieja" zaprasza na SPOTKANIE PRZY GRILLU DLA SENIORÓW, Termin: 3.08.2016r. (środa), godz. 16:00, miejsce: wiata grillowa w amfiteatrze GOK.
Zapraszamy na wspólne biesiadowanie i muzykowanie oraz przepyszne kiełbaski. Czekamy na zapisy uczestników do poniedziałku 1 sierpnia. Udział jest bezpłatny.

 

Spotkanie zorganizowane w ramach realizacji projektu „Aktywny senior II” współfinansowanego ze środków budżetu Gminy Śliwice
Zasady obowiązujące podczas imprezy Noc Disco Polo

 Zasady obowiązujące w trakcie imprezy „NOC DISCO POLO”

1. Organizatorem imprezy jest Gminny Ośrodek Kultury w Śliwicach. 
2. Impreza odbędzie się 16 lipca 2016 r. w amfiteatrze Gminnego Ośrodka Kultury. Rozpoczynamy o godz. 20:00 i bawimy się do 3:00. W trakcie imprezy wystąpią zespoły ETNA i DIADEM
Wejście na teren amfiteatru od godz. 19:00.
3. Bilety kupić można w Gminnym Ośrodku Kultury w Śliwicach.
4. Cena biletu wynosi 15 zł do 15 lipca 2016 r.,16 lipca 2016 r. – 20 zł.

Pojedź z nami na Międzynarodowy Festiwal Folkloru do Wiela
 Zapraszamy na Kaszubskie spotkania z folklorem świata! Podczas Międzynarodowego Festiwalu Folkloru we Wielu wystąpią zespoły folklorystyczne z Białorusi, Belgii, Ghany, Grecji, Indonezji, Litwy, Sri Lanki, Włoch oraz oczywiście z Polski. Na zakończenie wieczoru organizatorzy przygotowali niesamowity pokaz fajerwerków. Wyjeżdżamy sprzed GOK Śliwice o 18:00. Koszt tylko 15 zł. Zapisy oraz wpłaty w biurze GOK. Wybierz się z nami i spotkaj się z folklorem świata!
Noc Disco Polo coraz bliżej
 Zapraszamy na Noc Disco Polo! W tym roku wystąpią dla Was Królowa DISCO POLO - ETNA oraz rewelacyjny DIADEM. Bilety do nabycia od 5 lipca w cenie 15 zł. W dniu koncertu bilet będzie kosztował 20 zł. Po koncertach bawimy się do 2:00. Zapraszamy!
Zapraszamy Seniorów na wspólne grillowanie
 Towarzystwo Miłośników Ziemi Śliwickiej "Knieja" zaprasza na SPOTKANIE PRZY GRILLU DLA SENIORÓW, Termin: 3.08.2016r. (środa), godz. 16:00, miejsce: wiata grillowa w amfiteatrze GOK.
Zapraszamy na wspólne biesiadowanie i muzykowanie oraz przepyszne kiełbaski.

 

Spotkanie zorganizowane w ramach realizacji projektu „Aktywny senior II” współfinansowanego ze środków budżetu Gminy Śliwice 


Zapraszamy na zajęcia wakacyjne
 Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju i Promocji Gminy Śliwice "Atrakcyjna Gmina" zaprasza dzieci z terenu gminy Śliwice w wieku 7+ na zajęcia wakacyjne pt. "Atrakcyjne wakacje". Termin: 1-12 sierpnia. W programie: zajęcia taneczne, warsztaty kulinarne, piłka nożna, warsztaty recyklingowe, gry i zabawy, zajęcia z policjantami z udziałem psów policyjnych, zajęcia techniczno-artystyczne, wycieczka rowerowa, wycieczka autokarowa do Bydgoszczy.
Zapisy i informacje w GOK Śliwice. Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.


Projekt „Atrakcyjne wakacje” jest współfinansowany z budżetu Województwa Kujawsko-Pomorskiego

13 sierpnia I Śliwicka Dyszka - zapraszamy!

 Zapraszamy na I Śliwicką Dyszkę, bieg który odbędzie się 13 sierpnia 2016 r. w Dzień Sportu i Zdrowia organizowany w ramach obchodów Dni Śliwic 2016. Trasa ma 10 km i wiedzie po drogach asfaltowych i polbrukowych. Start odbędzie się sprzed Gminnego Ośrodka Kultury. Zawodnicy pobiegną do Lińska, później do Rosochatki i do Śliwic. Czas będzie mierzony elektronicznie przy pomocy chipów. Pomiary obsługuje firma Domtel.

ZAPISY:  http://www.domtel-sport.pl/zgloszenia_masowe/index.php?LP_impr=71

Więcej informacji na stronie http://biegajacesliwice.blogspot.com/2016/06/i-sliwicka-dyszka.html

Strona 7 z 105 << < 4 5 6 7 8 9 10 > >>