21 October 2016 16:45   
Nawigacja
Strona Główna
Szukaj
Działalność
Galeria
Sp. ognisko muz.
Mat. na sprzedaż
Turystyka
Kontakt
Harmonogram imprez
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 3
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: _GOK_
Spotkanie na temat transplantologii
 Transplantologia ratuje życie! Przyjdź na spotkanie z Małgorzatą Rejdych, która żyje z przeszczepionym sercem 18 lat i przekonaj się, że warto pomyśleć o zostaniu dawcą. Jedna decyzja może uratować czyjeś życie!
Ognisko Muzyczne ma już 10 lat

 Uczniowie Ogniska Muzycznego działającego przy naszym Ośrodku Kultury od 16 maja zmagali się z egzaminami kończącymi rok nauki. W czwartek 19 maja odbyło się uroczyste zakończenie roku z wręczeniem zaświadczeń. Swoje umiejętności przed pełną salą widowiskową prezentowali uczniowie pani Anny Matusiewicz oraz panów Krzysztofa Kozłowskiego, Romana Mechlińskiego i Waldemara Jażdżewskiego. W roku szkolnym 2015/2016 do Społecznego Ogniska Muzycznym uczęszczało 60 osób. Nauka w Ognisku trwa 6 lat. Można uczyć się gry na gitarze, keyboardzie, pianinie lub akordeonie, Zachęcamy do nauki gry na instrumentach w naszym Ognisku Muzycznym. Zainteresowanych prosimy o kontakt.

                                                                   GALERIA

Warsztaty zdrowego żywienia - Warzywa
 Zapraszamy na kolejne warsztaty zdrowego żywienia. Tym razem zajmiemy się warzywami. Będą warzywa w różnych odsłonach, nowinki kulinarne i jak zwykle ciekawe przepisy. Warsztaty odbędą się 30 maja 2016 r. o godz. 17:30 w sali widowiskowej GOK. Będziemy degustować, pizzę warzywną, babeczki z buraków, zapiekankę z kaszy z brokułami oraz kotlety z soczewicy. Dodatkowo kilka słów o aromaterapii powie pani Regina Aniger. Warsztaty poprowadzą Stanisława Iwicka oraz Magdalena Lipkowska.  Koszt: 5 zł od osoby. Serdecznie zapraszamy!
Zapraszamy na koncert DUO FENIX
Koncert zespołu DUO FENIX już 28 maja! Miłośników śląskich szlagierów zapraszamy na koncert gwiazd TVS zespołu "DUO FENIX" Koncert odbędzie się w amfiteatrze GOK Śliwice w sobotę 28 maja 2016r. o godz. 16:30. Bilety kosztują 15 zł w przedsprzedaży i 20 zł dniu koncertu. Gorąco polecamy.

Zapraszamy na gminne obchody 1050 Rocznicy Chrztu Polski
 W imieniu organizatorów zapraszamy na gminne obchody 1050 Rocznicy Chrztu Polski, które odbędą się w niedzielę 29 maja. Rozpoczniemy o godz. 11:00 uroczystą mszą świętą w kościele parafialnym w Śliwcach pod przewodnictwem księdza infułata Stanisława Grunta. Po mszy nastąpi posadzenie Jubileuszowego Dębu przy kościele. Około godz. 12:00 orszak młodych śliwiczan w strojach świętych, królów i sławnych Polaków wyruszy do amfiteatru Gminnego Ośrodka Kultury, gdzie odśpiewana będzie "Bogurodzica". Apel z dziejów Polski przedstawi młodzież gimnazjalna. Specjalnie na tę uroczystość krótki wykład pt. "Co nam dał chrzest Polski" przygotował pan Adam Węsierski. Podczas obchodów rozstrzygnięty zostanie konkursu na najtrafniejszy strój. Poczęstunek przygotują panie z Kół Gospodyń Wiejskich z terenu gminy. Na zakończenie wystąpi zespół "Retro Voice". Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy.
ZUMBA w maju i czerwcu

 Przedstawiamy program zajęć ZUMBY na maj i czerwiec 2016

18.05.2016r. środa – zajęcia z Olkiem godz. 20:00
23.05.2016r. poniedziałek - zajęcia z Olkiem godz. 19:00
25.05.2016r. środa – zajęcia z Olkiem godz. 20:00
30.05.2016r. poniedziałek – ZAJĘCIA ODWOŁANE
1.06.2016r. środa – zajęcia z Dominiką godz. 20:00
6.06.2016r. poniedziałek – zajęcia z Olkiem godz. 19:00
8.06.2016r. środa – zajęcia z Olkiem godz. 20:00
13.06.2016r. poniedziałek – PODWÓJNE ZAJĘCIA  od 19:00 do 21:00
15.06.2016r. środa – ZAJĘCIA ODWOŁANE
18.06.2016r. sobota – 18:00 ZAKOŃCZENIE SEZONU a 20:00 ZUMBOTEKA (15 zł/os – zapisy i wpłaty w GOK-u)

TMZŚ "Knieja" zaprasza do arboretum w Wirtach
 Towarzystwo Miłośników Ziemi Śliwickiej "Knieja" zaprasza Seniorów na wyjazd do arboretum w Wirtach (Nadleśnictwo Kaliska). Mimo, że ten przepiękny ogród dendrologiczny jest tak blisko, niewielu z mieszkańców naszej gminy w nim było, dlatego zapraszamy na krótki, niemęczący wyjazd do pełnego zieleni i niecodziennych drzew i krzewów ogrodu. Zwiedzimy arboretum z przewodnikiem i odpoczniemy po spacerze podczas wspólnego pieczenia kiełbasek.
Wyjazd 13 czerwca 2016 r. (poniedziałek) o godz. 10:00 sprzed GOK Śliwice. Zapisy i informacje w GOK Śliwice. Liczba miejsc ograniczona.

 Wyjazd organizowany w ramach realizacji projektu "Aktywny Senior II" dofinansowanego z budżetu Gminy Śliwice.
Trwają warsztaty taneczne dla mażoretek
 Grupa mażoretek działająca przy Orkiestrze Dętej OSP Śliwice ćwiczy taniec pod kierunkiem Krzysztofa Tomaszewskiego. Dziewczęta podczas 8 godzin zajęć ćwiczą taniec z pomponami, uczą się prawidłowego rozciągania i doskonalą synchronizację ruchów. Do tej pory odbyły się 2 spotkania warsztatowe. Organizatorem warsztatów jest OSP Śliwice, która otrzymała z budżetu Powiatu Tucholskiego dofinansowanie na realizację zadania.

GALERIA
 "Organizacja warsztatów tanecznych i zakup strojów dla grupy mażoretek działającej przy Orkiestrze Dętej OSP Śliwice" została dofinansowana
z budżetu Powiatu Tucholskiego.
Zapraszamy na XVII Festiwal Orkiestr Dętych im. Leona Landowskiego
 W tym roku na Festiwal Orkiestr Dętych im. Leona Landowskiego zapraszamy już w niedzielę 5 czerwca 2016 r. Rozpoczniemy uroczystą mszą świętą o godz. 11:00 w kościele parafialnym w Śliwicach. Oprawę muzyczną podczas mszy zapewni Młodzieżowa Orkiestra Dęta OSP w Świekatowie. Po mszy nastąpi widowiskowy przemarsz orkiestr do amfiteatru Gminnego Ośrodka Kultury. W Festiwalu udział wezmą orkiestry z Bysławia, Pruszcza, Śmiłowic, Świekatowa i Śliwic. Podczas obrad jury około godz. 15:30 wystąpi zespół gospel "SEMPRE FIDELIS". Do zobaczenia

  XVII Festiwal Orkiestr Dętych im. Leona Landowskiego został dofinansowany z budżetu Gminy Śliwice i Powiatu Tucholskiego
Lokalne animatorki malowały buzie

 Grupa Nieformalna „Aktywne Śliwiczanki”  realizuje projekt „Lokalne animatorki” finansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich w ramach projektu ,,Inicjuj z FIO”. 11 maja odbyło się kolejne spotkanie poświęcone nauce malowania dziecięcych buź.  Panie ćwiczyły na sobie malowanie motylka, pieska, clowna i spidermana. Odbył się także konkurs na najpiękniej wymalowaną buzię, w którym zwyciężyła buzia pomalowana przez panią Agnieszkę Karpus. Przed paniami jeszcze jedno spotkanie warsztatowe poświęcone nauce modelowania baloników. Warsztaty prowadzi pani Beata Walenty z Cekcyna.

GALERIA

 

 

Warsztaty animacji zabaw - zabawy ruchowe

 Realizacja projektu „Lokalne animatorki” trwa. Grupa Nieformalna „Aktywne Śliwiczanki” zaprosiła 15 pań z terenu gminy Śliwice na warsztaty animacji zabaw.  5 maja w Gminnym Ośrodku Kultury panie uczyły się zabaw ruchowych. Były tańce, zabawy z piłką i innymi rekwizytami.  Warsztaty prowadzi pani Beata Walenty z Cekcyna. Warsztaty finansowane są z ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich w ramach projektu ,,Inicjuj z FIO”

GALERIA


Strona 7 z 102 << < 4 5 6 7 8 9 10 > >>