21 October 2016 23:52   
Nawigacja
Strona Główna
Szukaj
Działalność
Galeria
Sp. ognisko muz.
Mat. na sprzedaż
Turystyka
Kontakt
Harmonogram imprez
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 3
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: _GOK_
Witamy

Gminny Ośrodek Kultury
ul. Dworcowa 39
89 - 530 Śliwice
NIP: 561 000 26 03
tel. / fax 0 - 52 33-400-71
e-mail: kontakt@goksliwice.pl

Dyrektor: Andrzej Urbański

Gminny Ośrodek Kultury

Zobacz z nami "Zemstę Nietoperza"

 Zapraszamy na wspaniałą operetkę Johanna Straussa "Zemsta Nietoperza" do Opery Nova w Bydgoszczy w piątek 20 stycznia 2017 r. Zapisy do 15 grudnia 2016 r. u pani Anny Matusiewicz pod numerem 506 161 739. Polecamy! Tutaj do posłuchania "Aria Adeli"
Foto: Marek Chełminiak ze strony www.opera.bydgoszcz.pl

Zapraszamy do kina!
 Nie masz pomysłu na niedzielę? Wybierz się z nami do kina w Grudziądzu 6 listopada! Do wyboru filmy: "Wołyń" lub komedia "Szkoła uwodzenia Czesława M."  Po filmie od 13:00 do 14:30 czas wolny w Galerii "Alfa". Powrót około godz. 16:00. Koszt: 35 zł od osoby. Zapisy oraz wpłaty w biurze GOK do 2 listopada.

Wyjazd dla dorosłych. Młodzież 15+ może z nami pojechać wyłącznie pod opieką osoby pełnoletniej.
Śliwice dla Kingi - Charytatywny Turniej Piłki Nożnej
 Turniej Charytatywny „Gramy dla Kingi Szwedy” zorganizowało Towarzystwo Piłkarskie Ziemi Śliwickiej we współpracy z GOK Śliwice. Podczas Turnieju zebrano imponującą kwotę 1 747 zł a podczas całej akcji "Śliwice dla Kingi"  2 547 zł. W Turnieju udział wzięło 7 drużyn: „Victoria Śliwice Młodzi”, „Zjednoczeni” Komorza, Komenda Powiatowa Policji Państwowej w Tucholi, „De Luxe” Tuchola, „Wutkowski”, „Jabłonki” Iwiec, oraz „Wczorajsi”.
Śliwice dla Kingi - Charytatywny Maraton ZUMBY
 Charytatywny Maraton ZUMBY na rzecz Kingi Szwedy z Tucholi zainicjowany przez zumbowiczki ze Śliwic zorganizowano na sali widowiskowej GOK Śliwice 9 października w ramach akcji „Śliwice dla Kingi”. Maraton nie odbyłby się bez zaangażowania instruktora Aleksandra Zabłockiego z AZ Dance Studio, który zaprosił do wspólnego prowadzenia maratonu aż 3 świetne instruktorki: Dominikę Figańską, Lenę Szłapkę i Sandrę Kułakowską. Prawie 40 osób świetnie bawiło się podczas dwugodzinnych zajęć budując swoją formę i jednocześnie wspierając kwotą 800 zł konto walczącej z nowotworem Kingi Szwedy! Serdecznie dziękujemy pomysłodawczyniom, uczestnikom i instruktorom maratonu za poświęcony czas, wsparcie finansowe i okazane serce. Jesteście wspaniali! Dochód z całej akcji "Śliwice dla Kingi" wyniósł 2 547 zł! Dziękujemy!
Zebraliśmy 2 547 zł dla Kingi Szwedy!

 Dzięki akcji "Śliwice dla Kingi", którą zorganizowano w niedzielę 9 października udało się zebrać 2 547 zł, które zostaną wpłacone na konto Fundacji Forani z przeznaczeniem na leczenie Kingi Szwedy z Tucholi.

800 zł zebrano podczas Charytatywnego Maratonu ZUMBY , który odbył się w GOK. 1 747 (w tym 312 zł z wpisowego od drużyn) zebrano na Orliku w Lińsku, gdzie odbył się Charytatywny Turnieju Piłki Nożnej zorganizowany przez Towarzystwo Piłkarskie Ziemi Śliwickiej.

Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy zaangażowali się w tę akcję: uczestnikom i instruktorom maratonu ZUMBY z Aleksandrem Zabłockim na czele, drużynom: "Victoria Śliwice Młodzi", "Zjednoczeni" Komorza, Komenda Powiatowa Policki w Tucholi, "Jabłonki" Iwiec, "De Luxe" Tuchola, "Wczorajsi" oraz "Wutkowski",  Towarzystwu Piłkarskiemu Ziemi Śliwickiej, Michałowi Kraińskiemu, Jackowi Walterowi. Serdeczne podziękowania kierujemy także do pana Jarosława Katulskiego Wiceprzewodniczącego Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego pana Daniela Kożucha Wójta Gminy Śliwice, pana Wiesława Gapy  Komendanta Powiatowego  Policji w Tucholi oraz pana Piotra Wutkowskiego  właściciela firmy "Wutkowski" .
Zapraszamy na Dyskotekę Dorosłego Człowieka 15 października
 W najbliższą sobotę 15 października 2016 r. zapraszamy wszystkich w wieku 18+ na Dyskotekę Dorosłego Człowieka. Startujemy o 20:00. Wstęp 10 zł. Zagra dla Was  DJ Young , na co dzień prezentujący muzykę w  takich klubach jak "Chocolate Club" Świecie, "Przystań Rytel" oraz podczas imprez nad jeziorem Deczno. Nie może Was zabraknąć!
Świętowano Dzień Seniora

 Około 50 seniorów spotkało się w Okoninach Nadjeziornych by świętować Dzień Seniora. Po mszy w tamtejszym kościele Seniorzy spędzili miłe popołudnie w "Barze u Stacha". Po pysznym obiedzie i wesołych rozmowach przy kawie seniorzy pośpiewali wspólnie przy akompaniamencie Romana Mechlińskiego grającego na akordeonie. Wszystkim Seniorom z okazji ich święta życzymy dużo zdrowia i pomyślności.

GALERIA

 

Wyjazd zorganizowany w ramach realizacji projektu „Aktywny senior II” współfinansowanego ze środków budżetu Gminy Śliwice
Grupa biegowa "Biegające Śliwice" zapraszają na trening wzmacniający
 Amatorska Grupa Biegowa „Biegające Śliwice” zaprasza na profesjonalny trening wzmacniający prowadzony przez instruktorkę Aleksandrę Wojtyś.

Termin: 8 października (sobota)
Miejsce: sala widowiskowa GOK Śliwice
Godz.: 16:00                              Koszt: 5 zł

Trening wzmacniający to 1,5 godziny intensywnych zajęć w miłej atmosferze oraz garść cennych wskazówek. Polecamy!

Charytatywny Maraton Zumby dla Kingi Szwedy
 Aleksander Zabłocki z AZ DANCE STUDIO i śliwickie Zumbowiczki zapraszają na Charytatywny Maraton ZUMBY dla Kingi Szwedy. ZUMBA MARATON odbędzie się w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Śliwicach w niedzielę 9 października od 13:00 do 15:00. Wstęp 10 zł. Zapraszamy panie, panów i dzieci. Pomóżmy Kindze powrócić do zdrowia i spełnić marzenia.
Charytatywny Turniej Piłki Nożnej "Gramy dla Kingi Szwedy"
 Towarzystwo Piłkarskie Ziemi Śliwickiej i Gminny Ośrodek Kultury zapraszają na Charytatywny Turniej Piłki Nożnej pn. "Gramy dla Kingi Szwedy". Turniej odbędzie się w niedzielę 9 października 2016 r. na boisku "Orlik" w Lińsku. Prosimy drużyny o zgłaszanie swojego uczestnictwa SMS-em pod numer 697 363 181 wpisując nazwę drużyny i miejscowość, którą reprezentują. Turniej rozpocznie się o godz. 9:30. Wpisowe wynosi 50 zł od drużyny.
Aerobic 30 września wyjątkowo o 18:30
 Uczestniczkom zajęć aerobicu przypominamy, że zajęcia w piątek 30 września odbędą się wyjątkowo o godz. 18:30.  Przepraszamy za zmiany i serdecznie zapraszamy na zajęcia.
Strona 1 z 102 1 2 3 4 > >>