25 September 2016 07:23   
Nawigacja
Strona Główna
Szukaj
Działalność
Galeria
Sp. ognisko muz.
Mat. na sprzedaż
Turystyka
Kontakt
Harmonogram imprez
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 3
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: _GOK_
Witamy

Gminny Ośrodek Kultury
ul. Dworcowa 39
89 - 530 Śliwice
NIP: 561 000 26 03
tel. / fax 0 - 52 33-400-71
e-mail: kontakt@goksliwice.pl

Dyrektor: Andrzej Urbański

Gminny Ośrodek Kultury

Piecanki zakończyły remont!
 Stowarzyszenie Koło Gospodyń Wiejskich "Piecanki" w Łąskim Piecu zaprasza na uroczyste zakończenie projektu pt. "Ruszamy w górę" realizowanego w ramach projektu "Inicjuj z FIO", który jest dofinansowany ze środków Programu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich. Podsumowanie odbędzie się w sobotę 24 września 2016 r. o godz. 16:00. W programie: relacja z przebiegu realizacji projektu, występ dzieci i poczęstunek. Wieczorem odbędzie się zabawa taneczna od 19:00 do 24:00.
Wystawa rysunku i malarstwa trwa - zapraszamy!

 W sali widowiskowej GOK oglądać można wystawę rysunku i malarstwa członków grupy plastycznej kierowanej przez artystę plastyka Tadeusza Sankowskiego. Na wystawie zaprezentowano około 50 prac, są to rysunki i obrazy: Nadii Edertowskiej, Magdaleny Gierwatowskiej, Alicji Hulisz, Marty Hulisz, Katarzyny Janickiej, Kornelii Kloskowskiej, Doroty Kłosowskiej, Alicji Kozłowskiej, Kacpra Kraińskiego, Małgorzaty Kroplewskiej, Marceliny Lipkowskiej, Julii Rogaszewskiej, Zuzanny Rogaszewskiej,  Przemysławy Sabinarz, Weroniki Sabinarz, oraz Amelii Wróbel.   Zakres i tematyka prac są bardzo szerokie, od czarno-białych szkiców poprzez realistyczną martwą naturę, aż po bajecznie kolorowy świat fantazji. Wystawa jest czynna do środy w godz. od 8:00 do 20:00. Wstęp jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy.

Jednocześnie przypominamy, że pan Tadeusz Sankowski czeka na wszystkie dzieci chcące rozwijać swój talent plastyczny w każdy piątek o 15:00 w sali świetlicy. Gimnazjalistów i dorosłych zapraszamy w soboty od godz. 15:00. Zajęcia plastyczne są bezpłatne.

Zapraszamy na wystawę rysunku i malarstwa
 Zapraszamy na wystawę rysunku i malarstwa członków sekcji plastycznej Gminnego Ośrodka Kultury w Śliwicach. Wystawa czynna w dniach 19-22.09.2016 r. w sali widowiskowej GOK. Otwarcie wystawy w poniedziałek 19 września o godz. 16.30. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy.

"Biegające Śliwice" zapraszają na trening wzmacniający

 Amatorska Grupa Biegowa „Biegające Śliwice” zaprasza na profesjonalny trening wzmacniający prowadzony przez instruktorkę Aleksandrę Wojtyś.
Termin: 8 października (sobota)
Miejsce: sala widowiskowa GOK Śliwice
Godz.: 16:00                              Koszt: 5 zł

Trening wzmacniający to 1,5 godziny intensywnych zajęć w miłej atmosferze oraz garść cennych wskazówek. Polecamy!

Naucz się gry na pianinie lub keyboardzie - Ognisko Muzyczne zaprasza

 Mamy jeszcze wolne miejsca w Ognisku Muzycznym w klasie pianina i keyboardu! Zapraszamy dzieci, młodzież a także dorosłych do nauki gry na tych pięknych instrumentach.

Nauka w Ognisku Muzycznym działającym przy GOK Śliwice trwa 6 lat. Koszt 80 zł za miesiąc. Jeżeli z jednej rodziny w Ognisku uczą się co najmniej 2 osoby koszt maleje do 50 zł za osobę na miesiąc.

Jesteś zainteresowany? Przyjdź lub dzwoń po więcej szczegółów tel. 52 33 40 071. Liczba miejsc ograniczona.

Kultura na widoku
 „Gdziekolwiek jesteś. Kiedykolwiek chcesz. Kultura jest z Tobą”

2 września 2016 roku ruszył projekt Kultura na Widoku, dający dostęp do 1100 utworów w cyfrowej wersji – książek, filmów, muzyki, gier i wirtualnych spacerów po muzeach świata. Codziennie przez pięć tygodni – aż do 8 października 2016 roku.

Kultura na Widoku to multimedialny projekt, który daje dostęp do bogactwa zasobów legalnych źródeł kultury w Internecie, dosłownie i w przenośni wychodząc naprzeciw współczesnemu odbiorcy. Kultura na Widoku ma na celu promowanie świadomego uczestnictwa w kulturze i wyrabianie nawyku korzystania z jej legalnych źródeł.

Dzięki multimedialnemu projektowi Kultura Na Widoku w dowolnym czasie i miejscu zwiedzisz muzea i galerie całego świata.Realizacja projektu będzie relacjonowana na www.kulturanawidoku.pl

Serdecznie zapraszamy do korzystania z portalu, który daje możliwość pobierania na smartfony i inne urządzenia mobilne utworów z różnych dziedzin sztuki i rozrywki.

Nowość ZUMBA KIDS & KIDS JUNIOR - pierwsze zajęcia 12 września

 Dorośli od dawna znają zalety ZUMBY i świetnie się bawią podczas zajęć. Od dziś na ZUMBĘ KIDS możemy zaprosić najmłodszych. Zajęcia ZUMBY KIDS & KIDS JUNIOR przygotowane są specjalnie z myślą o dzieciach i prowadzone przez profesjonalnego instruktora z AZ DANCE Studio.

ZUMBA KIDS to świetny sposób na rozładowanie dziecięcej energii, poprawę kondycji i lepszą pracę wszystkich mięśni.
ZUMBĘ może ćwiczyć każde dziecko, jest łatwa, przyjemna i sprawia ćwiczącym wiele radości. Zajęcia odbywać się będą w poniedziałki o 18:00 w sali widowiskowej. Koszt: 10 zł za zajęcia. Pierwsze zajęcia 12 września!

Przyjdź ze swoim dzieckiem i sprawdź czy mu się podoba!

Zaczynamy ZUMBĘ

 Rusza nowy sezon ZUMBY!
Zapraszamy w poniedziałki i środy o 19:00 na godzinę zajęć, dzięki którym schudniesz, poprawisz kondycję, ujędrnisz ciało,  zredukujesz stres. Z zajęć wyjdziesz uśmiechnięta i pełna energii. Przyjdź i przekonaj się sama. Zabierz strój sportowy i wodę.

Od 9 września zapraszamy na aerobic
 Zadbaj o swoją kondycję jesienią. Zmniejsz tkankę tłuszczową, wzmocnij mięśnie, podnieś odporność i to wszystko dzięki aerobicowi, który:
  • wzmacnia serce
  • obniża ciśnienie krwi
  • podnosi poziom endorfin
  • zmniejsza ryzyko cukrzycy, chorób serca i otyłości
  • zmniejsza ilość cholesterolu
  • poprawia nastrój, zanika depresja, stres i uczucie niepokoju
    (opracowano na podstawie http://www.treningaerobowy.pl )
Na aerobic zapraszamy w piątki o 19:30. Prowadzący Paweł Tomaszewski. Pierwsze zajęcia 9 września.
Zajęcia taneczne 2016/2017
 Ruszamy z nowym sezonem zajęć tanecznych. Zajęcia odbywać się będą w piątki według poniższego planu:
15:00 - HIP HOP dla dzieci i młodzieży
16:30 - zajęcia taneczne dla dzieci
20:30 - taniec towarzyski dla dorosłych

W sprawie indywidualnych zajęć tanecznych prosimy o kontakt telefoniczny 52 33 40 071.
UWAGA: Pierwsze zajęcia 9 września!
Zajęcia plastyczne dla dzieci i dorosłych ruszają od września
 Zapraszamy na zajęcia plastyczne dla dzieci i dorosłych. Plastyka odgrywa w życiu dziecka bardzo ważną rolę (o zaletach zajęć plastycznych czytaj tutaj) Daj swojemu dziecku szansę na pełny rozwój i zapisz je na zajęcia plastyczne w GOK-u, które odbywają się w każdy piątek od 15:00 do 16:30. Zajęcia są bezpłatne. Pierwsze spotkanie już 2 września w sali świetlicy.

Dorosłych chcących rozwijać swoje talenty plastyczne, którzy nie mieli wcześniej możliwości lub czasu na rozwijanie swoich pasji zapraszamy w soboty od 15:00. Zajęcia prowadzi artysta plastyk Tadeusz Sankowski. Zajęcia są bezpłatne. Pierwsze zajęcia już 3 września.
Strona 1 z 101 1 2 3 4 > >>