05 December 2016 03:25   
Nawigacja
Strona Główna
Szukaj
Działalność
Galeria
Sp. ognisko muz.
Mat. na sprzedaż
Turystyka
Kontakt
Harmonogram imprez
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 3
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: _GOK_
Witamy

Gminny Ośrodek Kultury
ul. Dworcowa 39
89 - 530 Śliwice
NIP: 561 000 26 03
tel. / fax 0 - 52 33-400-71
e-mail: kontakt@goksliwice.pl

Dyrektor: Andrzej Urbański

Gminny Ośrodek Kultury

Zapraszamy na Bożonarodzeniowy Turniej KGW
 Miłośników świetnej kuchni i dobrej zabawy zapraszamy na Bożonarodzeniowy Turniej Kół Gospodyń Wiejskich z terenu Gminy Śliwice. Panie rywalizować będą m.in. w konkurencji gotowania na żywo, dekoracji stołu wigilijnego, wykonania łańcucha choinkowego na czas oraz konkursie kolęd. Na turniejowe zmagania zapraszamy w niedzielę 11 grudnia o godz. 15:00 w sali widowiskowej. Na publiczność  czekać będzie świąteczny poczęstunek. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy.
Zebranie wolontariuszy 25 Finału WOŚP
 Zapraszamy Wolontariuszy Śliwickiego Sztabu 25 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na zebranie w piątek 16 grudnia 2016 r. o godz. 17:00 w sali GOK. Liczymy na Waszą obecność, będziemy składać puszki kwestarskie. Dziękujemy, że jesteście z nami podczas przygotowywania  jubileuszowego 25 Finału. Do zobaczenia.
ZUMBA 30 listopada odwołana
 Z przykrością informujemy, że zajęcia ZUMBY w środę 30 listopada zostały odwołane.
Rozpoczynamy zbiórkę gadżetów na rzecz WOŚP
 W związku ze zbliżającym się 25 Finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Śliwicki sztab WOŚP zwraca się z prośbą do wszystkich, którym los dzieci i seniorów nie jest obojętny o przekazywanie GADŻETÓW NA SPRZEDAŻ, która odbędzie się podczas KONCERTU WOŚP 15 stycznia 2017 r. w GOK Śliwice.

Liczymy, że będziecie równie hojni co podczas poprzedniego Finału! Gadżety można przynosić do GOK - czekamy :) Wesprzyjmy razem potrzebujące dzieci i seniorów!
Powstaje Zespół Tańca Ludowego
 Ogłaszamy nabór do Dziecięco-Młodzieżowego Zespołu Tańca Ludowego. Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku od 5 do 16 lat. Zapisy chętnych w biurze GOK lub telefonicznie pod numerem 52 33 40 071 lub 604 551 391. Spotkanie organizacyjne odbędzie się we wtorek 10 stycznia 2017 r. o godz.19:00 w sali widowiskowej GOK.

Instruktorem w zespole będzie Pan Krzysztof Tomaszewski  z Bydgoszczy.Krzysztof jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego, tańczy w Zespole Pieśni i Tańca Ziemia Bydgoska od kiedy skończył 5 lat. Jego ulubionym regionem jest Kraków, lubi również tańce kaszubskie i lubelskie. Krzysztof pochodzi z roztańczonej rodziny. Tańczyli rodzice, tańczą bracia.Prócz zespołu ludowego Krzysztof tańczy również w Zespole Tańca Współczesnego „Sigma” w Pałacu Młodzieży w Bydgoszczy oraz prowadzi zajęcia taneczne dla dzieci w Domach Kultury w Raciążu, Gostycynie, Kęsowie i w Śliwicach.

Jesienne warsztaty zdrowego żywienia już za nami
 Jak uodpornić swój organizm poprzez odpowiednią dietę? Jakie i w jakich proporcjach należy jeść warzywa aby ustrzec się przed nowotworem? Przepisy na rozgrzewające napoje z owoców, sok gwiazd Hollywood oraz proste potrawy z kaszy jaglanej. Kolejne warsztaty zdrowego żywienia ze Stenką Iwicką odbyły się 22 listopada w GOK-u. Dwie godziny porad, degustacji oraz dyskusji na temat tego co i w jakich proporcjach spożywać, aby zachować zdrowie i młody wygląd. Dziękujemy za imponującą frekwencję. Na życzenie uczestników warsztatów przypominamy przepisy.
TMZŚ "Knieja" zaprasza Seniorów na spotkanie opłatkowe
 Towarzystwo Miłośników Ziemi Śliwickiej "Knieja" zaprasza  na SPOTKANIE OPŁATKOWE DLA SENIORÓW. Tradycyjne grudniowe spotkanie odbędzie się w środę 7 grudnia 2016 r. o godz. 16:00 w sali widowiskowej GOK Śliwice.

Zapisy do dnia 5 grudnia w GOK Śliwice.


 Spotkanie realizowane w ramach projektu „Aktywny Senior II”  współfinansowanego z budżetu Gminy Śliwice
DJ Horse zagra u nas już 26 listopada
 Zapraszamy na Dyskotekę Andrzejkową, którą poprowadzi dla Was DJ Horse. Startujemy o 20:00 w sobotę 26 listopada. Bilet tylko 10 zł. Zapraszamy osoby w wieku 18+. Dla wszystkich Andrzejów z okazji imienin mamy prezent w postaci darmowej wejściówki. Wystarczy okazać dowód tożsamości. Do zobaczenia.
Przypominamy o dzisiejszych warsztatach zdrowego żywienia
 Zapraszamy na warsztaty zdrowego żywienia, które poprowadzi Stanisława Iwicka, która tym razem nauczy nas:
- co jeść by podnieść odporność naszego organizmu,
- jak walczyć z jesienną chandrą,
- jakie potrawy i przyprawy rozgrzeją nas w chłodne dni,
Będzie też degustacja i porady dietetyczne. Warsztaty odbędą się we wtorek 22 listopada 2016 r. w sali widowiskowej GOK o godz. 18:00. Koszt tylko 5 zł od osoby. Serdecznie zapraszamy.
Wieczór poezji patriotycznej
 "Polska - Ojczyzna moja" – pod takim tytułem młodzież z Gimnazjum w Śliwicach zorganizowała 16 listopada w GOK wieczór poezji. Młodzi artyści, uczniowie klas II i III, zaprezentowali, związane z tematyką patriotyczną, utwory znanych poetów oraz swoich starszych kolegów – absolwentów śliwickiego gimnazjum. Kolejne wiersze przeplatane były polskimi piosenkami, zaśpiewanymi nastrojowo, przy akompaniamencie akustycznych gitar. Występującym udało się zainteresować publiczność, która spontanicznie poprosiła o bis. Gratulujemy bardzo udanego występu. Serdecznie dziękujemy wszystkim występującym uczniom i nauczycielom gimnazjum zaangażowanym w przygotowanie wieczoru poezji. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć: GALERIA
Zapraszamy najmłodszych na spotkanie Mikołajkowe

 W niedzielę 4 grudnia zapraszamy do sali widowiskowej GOK na godz. 15:30, gdzie na początek zobaczymy przedstawienie pt. "Święty Mikołaj istnieje" w wykonaniu Teatru "Pomarańczowy Cylinder", później czekają was wesołe zabawy z Reniferem Ryszardem, a na koniec spotkanie ze św. Mikołajem! Nie może Was zabraknąć. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy.
Strona 1 z 104 1 2 3 4 > >>